11 października 2017 12:55 | Aktualności

Nowy Samorząd Uczniowski

Kulturalny, uczciwy, otwarty na innych, szczery, kreatywny – to tylko niektóre cechy modelowego absolwenta Naszej Szkoły. Podczas apelu Samorządu Uczniowskiego dla klas IV-VII, który odbył się 5 października uczniowie przypomnieli swoim koleżankom i kolegom Model Absolwenta, szkolne regulaminy, przekazali formy działalności SU w bieżącym roku szkolnym.

Podczas apelu zaprezentowano wybrany 14 września Samorząd Uczniowski. Przewodniczącą została Weronika Skowrońska z klasy 7c, a jej zastępcą Jan Ciesielski z klasy 6a (na zdjęciu).

c.jpg

W ramach Samorządu Uczniowskiego działają też dwie sekcje: kulturalno-organizacyjna  (Amelia Banasiak 6c, Wiktoria Olek 7b, Polina Nedodaieva 4c) i informacyjno – dekoracyjna (Maria Wasielewska 7c, Dominika Śmietańska 5c, Aleksandra Skotowska 5c). Opiekunkami SU są Sylwia Bodzioch i Beata Wawrzyniak.

Zdjęcia: